ˆ
Zmiana wielkości treści
Zmiana kontrastu serwisu
WyłączWłącz skróty klawiatury
Zmień interlinię
Przejdź do strony głównej

Biuletyn Informacji Publicznej

Gmina Wiejska Wydminy
  • Logo Biuletynu Informacji Publicznej
  • Godło Rzeczpospolitej Polskiej
ˆ

Ekran szczegółów informacji

Pobierz dane XMLDrukuj informację

Szczegóły informacji

BEZPŁATNY TRANSPORT NA WYBORY ROZKŁAD JAZDY DLA GMINY WYDMINY - WAŻNY TYLKO 15.10.2023 R.

Informacja ogłoszona dnia 2023-10-12 08:32:52 przez Administrator systemu

Akapit nr 1 - brak tytułu

BEZPŁATNY TRANSPORT NA WYBORY
ROZKŁAD JAZDY DLA GMINY WYDMINY - WAŻNY TYLKO 15.10.2023 R.
Obwód Przystanek Godzina odjazdu   Obwód Przystanek Godzina odjazdu
 
2 Gajrowskie 10:00   2 Gajrowskie 15:00
Orłowo - Świetlica 10:03   Orłowo - Świetlica 15:03
Łękuk Mały 10:06   Łękuk Mały 15:06
Orłowo - Świetlica 10:36   Orłowo - Świetlica 15:36
Gajrowskie 10:39   Gajrowskie 15:39
Orłowo - Świetlica 10:42   Orłowo - Świetlica 15:42
Łękuk Mały 10:45   Łękuk Mały 15:45
1 Szczybały Orłowskie 10:50   1 Szczybały Orłowskie 15:50
Szczybały Orłowskie 10:51   Szczybały Orłowskie 15:51
Szczybały Orłowskie 10:52   Szczybały Orłowskie 15:52
Grądzkie 10:56   Grądzkie 15:56
Gawliki Wielkie Kolonia 10:59   Gawliki Wielkie Kolonia 15:59
Gawliki Wielkie - Szkoła 11:03   Gawliki Wielkie - Szkoła 16:03
Czarnówka 11:08   Czarnówka 16:08
Pietrasze 11:18   Pietrasze 16:18
Gawliki Wielkie - Szkoła 11:48   Gawliki Wielkie - Szkoła 16:48
Gawliki Wielkie Kolonia 11:52   Gawliki Wielkie Kolonia 16:52
Grądzkie 11:55   Grądzkie 16:55
Szczybały Orłowskie 11:59   Szczybały Orłowskie 16:59
Szczybały Orłowskie 12:00   Szczybały Orłowskie 17:00
Szczybały Orłowskie 12:01   Szczybały Orłowskie 17:01
Gawliki Wielkie - Szkoła 12:06   Gawliki Wielkie - Szkoła 17:06
Czarnówka 12:11   Czarnówka 17:11
Pietrasze 12:21   Pietrasze 17:21
8 Mazuchówka kolonia 16/43 12:29   8 Mazuchówka kolonia 16/43 17:29
Mazuchówka Kolonia 12:34   Mazuchówka Kolonia 17:34
Mazuchówka 12:36   Mazuchówka 17:36
Mazuchówka - Świetlica 13:06   Mazuchówka - Świetlica 18:06
Mazuchówka 13:08   Mazuchówka 18:08
Mazuchówka Kolonia 13:10   Mazuchówka Kolonia 18:10
Mazuchówka kolonia 16/43 13:15   Mazuchówka kolonia 16/43 18:15
 
BEZPŁATNY TRANSPORT NA WYBORY
ROZKŁAD JAZDY DLA GMINY WYDMINY - WAŻNY TYLKO 15.10.2023 R.
Obwód Przystanek Godzina odjazdu   Obwód Przystanek Godzina odjazdu
 
3 Pamry 10:00   3 Pamry 15:00
Rostki 10:05   Rostki 15:05
Talki - Szkoła 10:08   Talki - Szkoła 15:08
Okrągłe 10:13   Okrągłe 15:13
Biała Giżycka 10:20   Biała Giżycka 15:20
Talki - Szkoła 10:50   Talki - Szkoła 15:50
Pamry 10:58   Pamry 15:58
Rostki 11:03   Rostki 16:03
Talki - Szkoła 11:06   Talki - Szkoła 16:06
Okrągłe 11:11   Okrągłe 16:11
Biała Giżycka 11:18   Biała Giżycka 16:18
6 Pańska Wola 11:21   6 Pańska Wola 16:21
Franciszkowo 11:24   Franciszkowo 16:24
Zelki 11:27   Zelki 16:27
Hejbuty 11:30   Hejbuty 16:30
Zelki - Szkoła 11:34   Zelki - Szkoła 16:34
Krzywe 11:37   Krzywe 16:37
Płowce 11:41   Płowce 16:41
Berkowo 11:43   Berkowo 16:43
Zelki - Szkoła 12:13   Zelki - Szkoła 17:13
Pańska Wola 12:16   Pańska Wola 17:16
Franciszkowo 12:19   Franciszkowo 17:19
Zelki 12:22   Zelki 17:22
Hejbuty 12:25   Hejbuty 17:25
Zelki - Szkoła 12:29   Zelki - Szkoła 17:29
Krzywe 12:32   Krzywe 17:32
Płowce 12:36   Płowce 17:36
Berkowo 12:38   Berkowo 17:38
 
BEZPŁATNY TRANSPORT NA WYBORY
ROZKŁAD JAZDY DLA GMINY WYDMINY - WAŻNY TYLKO 15.10.2023 R.
Obwód Przystanek Godzina odjazdu   Obwód Przystanek Godzina odjazdu
 
4 Malinka 10:00   4 Malinka 15:00
Radzie 10:10   Radzie 15:10
Ranty 10:13   Ranty 15:13
Ranty Cegielnia 10:15   Ranty Cegielnia 15:15
Cybulki 10:18   Cybulki 15:18
Wydminy - Ośrodek Zdrowia 10:23   Wydminy - Ośrodek Zdrowia 15:23
Siemionki 10:29   Siemionki 15:29
Szczepanki 10:44   Szczepanki 15:44
Wydminy - Ośrodek Zdrowia 10:53   Wydminy - Ośrodek Zdrowia 15:53
Gębałki 11:03   Gębałki 16:03
Gawliki Małe 11:06   Gawliki Małe 16:06
Wężówka 11:10   Wężówka 16:10
Wydminy - Ośrodek Zdrowia 11:18   Wydminy - Ośrodek Zdrowia 16:18
Malinka 11:33   Malinka 16:33
Radzie 11:43   Radzie 16:43
Ranty 11:46   Ranty 16:46
Ranty Cegielnia 11:48   Ranty Cegielnia 16:48
Cybulki 11:51   Cybulki 16:51
Wydminy - Ośrodek Zdrowia 11:56   Wydminy - Ośrodek Zdrowia 16:56
Siemionki 12:02   Siemionki 17:02
Szczepanki 12:17   Szczepanki 17:17
Wydminy - Ośrodek Zdrowia 12:26   Wydminy - Ośrodek Zdrowia 17:26
Gębałki 12:36   Gębałki 17:36
Gawliki Małe 12:39   Gawliki Małe 17:39
Wężówka 12:43   Wężówka 17:43
5 Ernstowo 12:55   5 Ernstowo 17:55
Wydminy - Szkoła 13:15   Wydminy - Szkoła 18:15
Ernstowo 13:20   Ernstowo 18:20
9 Dudka 13:27   9 Dudka 18:27
Sucholaski - Świetlica 13:47   Sucholaski - Świetlica 18:47
Dudka 13:52   Dudka 18:52

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Urząd Gminy Wydminy
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2023-10-09
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Ł
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2023-10-12 08:32:27
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Administrator systemu
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2023-10-12 08:32:52
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Administrator systemu
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2023-10-12 08:32:52
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
195 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »
« powrót do poprzedniej strony