Pomoc publiczna i ulgi podatkowe
Pobierz dane XMLDrukuj informacjęSzczegóły informacji
wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym udzielono pomocy publicznej w 2009 roku.
Informacja ogłoszona dnia 2010-05-25 18:01:08 przez Użytkownik wprowadzający dane archiwalne, informacja należąca do archiwum
Akapit nr 1 - brak tytułu
Na podstawie art. 37 ust. 1 pkt 2 lit g i art. 38 ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 roku o finansach publicznych ( Dz. U. Nr 157, poz. 1240)
WÓJT GMINY WYDMINY
podaje do publicznej wiadomości wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym udzielono pomocy publicznej w 2009 roku.
L.P. |
OSOBA |
L.P. |
OSOBA | L.P. |
OSOBA |
1 | ABIX Sp. Z o.o. | 102 | Konopko Henryk | 203 | Rejs Zbigniew |
2 | Upałty-Rol sp. zo.o. | 103 | Konopko Marek | 204 | Rekieć Marcin |
3 | Adameczek Adam | 104 | Konstanty Jan | 205 | Rekieć Tadeusz |
4 | AGROFARM S. A. | 105 | Konstantynowicz Bohdan | 206 | Romanowska Marzena |
5 | Balcer Anna | 106 | Kopryk Jan | 207 | Romanowski Jan |
6 | Baran Wiesław | 107 | Kopryk Stefan | 208 | Romatowski Bogusław |
7 | Bartlewski Bronisław | 108 | Kordowski Bogdan | 209 | Ruchalski Leszek |
8 | Baryła Janusz | 109 | Kordowski Grzegorz | 210 | Ruszczyk Andrzej |
9 | Baryła Paweł | 110 | Kordowski Kazimierz | 211 | Rutkowska Barbara |
10 | Bazylak Anna | 111 | Korenkiewicz Jacek | 212 | Sakowicz Piotr |
11 | Bazylewicz Roman | 112 | Kostyła Henryk | 213 | Samiła Anna |
12 | Beczek Danuta | 113 | Kowalczyk Janusz | 214 | Samulak Józef |
13 | Bielawski Czesław | 114 | Kowalczyk Mirosław | 215 | Samulak Maria |
14 | Bielecka Elżbieta | 115 | Kozłowski Edward | 216 | Siekaniec Leszek |
15 | Bielecki Jan | 116 | Król Władysław | 217 | Sirant Agnieszka |
16 | Bierć Jagoda | 117 | Kruba Mirosław | 218 | Siwicki Tadeusz |
17 | Bilicki Ryszard | 118 | Kruczyński Krzysztof | 219 | Siwołowski Józef |
18 | Binik Joanna | 119 | Krzemińska Bożena | 220 | Skierkowski Ryszard |
19 | Bogdańska Jolanta | 120 | Krzemiński Jerzy | 221 | Skiścim Agnieszka |
20 | Bonk Bogdan | 121 | Kudraj Bohdan | 222 | Skrobisz Jan |
21 | Bonk Roman | 122 | Kudraj Jarosław | 223 | Słowikowska Agniesza |
22 | Bratny Berenika | 123 | Kudraj Mirosław | 224 | Smoleń Paweł |
23 | Brulińska Alina | 124 | Kurowski Mirosław | 225 | Smykowski Tomasz |
24 | Bruliński Adam | 125 | Kusz Mirosława | 226 | Snarski Mariusz |
25 | Buczek Roman | 126 | Kuszczak Jan Józef | 227 | Sobolewski Ryszard |
26 | Buko Dorota | 127 | Lenartowicz Krzysztof | 228 | Sobota Anna |
27 | Buźniak Kazimierz | 128 | Lichocki Adam | 229 | Stakun Jan Marian |
28 | Cebula Henryk | 129 | Ligęza Marian | 230 | Strapczuk Teresa |
29 | Cebula Mieczysław | 130 | Lis Jan | 231 | Sudnik Rafał |
30 | Cebula Stanisław | 131 | Łaskowski Edward | 232 | Sudyn Mikołaj |
31 | Chalecki Andrzej | 132 | Łukaszewicz Stanisław | 233 | Sudyn Mirosława |
32 | Charko Leszek | 133 | Macina Andrzej | 234 | Sulęcki Krzysztof |
33 | Charko Stanisław | 134 | Macina Danuta | 235 | Suprunowicz Dorota |
34 | Chochulski Piotr | 135 | Mackun Kazimierz | 236 | Szeląg Stanisław |
35 | Chodań Roman | 136 | Magnuszewski Adam | 237 | Szpakowski Mirosław |
36 | Chodań Zenon | 137 | Magnuszewski Krzysztof | 238 | Szwedko Andrzej |
37 | Chudzik Agnieszka | 138 | Makarewicz Ewa | 239 | Szymański Adam |
38 | Chudzik Marcin | 139 | Makarewicz Piotr | 240 | Szypulewski Jan |
39 | Cieślukowska Zuzanna | 140 | Maksymowicz Dariusz | 241 | Szypulewski Witold |
40 | Czeszkiewicz Jerzy | 141 | Malesa Arkadiusz | 242 | Tak Stanisław |
41 | Czetyrbok Dariusz | 142 | Malesa Marceli | 243 | Thomas Dariusz |
42 | Czetyrbok Jerzy | 143 | Malina Jan Adam | 244 | Turkowski Krzysztof |
43 | Daniłowicz Marian | 144 | Mańkiewicz Daniel | 245 | Turolski Kazimierz |
44 | Daniłowicz Wiesław | 145 | Marko Teresa | 246 | Tusiński Wiesław |
45 | Dawid Krzysztof | 146 | Markowicz Eugeniusz | 247 | Tymoszuk Jan |
46 | Deptuła Tadeusz | 147 | Martyniak Jarosław | 248 | Tyszkiewicz Grzegorz |
47 | Dereziński Mirosław | 148 | Matelak Grzegorz | 249 | Tyszkiewicz Tomasz |
48 | Dereziński Wiesław | 149 | Matelak Marian | 250 | Urban Marta Ewa |
49 | Duda Bogumił | 150 | Matyszkiel Adam | 251 | Waliczek Stefan |
50 | Duk Stefan | 151 | Meus Iwona Zofia | 252 | Waluś Alina |
51 | Dul Tomasz | 152 | Michalkiewicz Marian | 253 | Warecha Jan |
52 | Dumka Jarosław | 153 | Michałuszko Zenon | 254 | Warecha Mirosław |
53 | Dunowski Lech | 154 | Miecielica Grażyna | 255 | Waszkielewicz Wiesław |
54 | Dyszkiewicz Marcin | 155 | Miecielica Paweł | 256 | Wielgat Tadeusz |
55 | Dzienisiewicz Jan | 156 | Mikusek Jarosław | 257 | Wilgocki Waldemar |
56 | Fit Antoni | 157 | Milewska Irena | 258 | Wiśniewski Antoni |
57 | Fit Witold | 158 | Milewska-Górska Henryka | 259 | Włodkowski Wiesław |
58 | Fotyga Przemysław | 159 | Miłosz Dariusz Tomasz | 260 | Wojciechowski Mirosław |
59 | Gajda Andrzej | 160 | Miszkin Bogdan | 261 | Wojtkiewicz Janusz |
60 | Gałązka Grzegorz | 161 | Moroz Adam | 262 | Wojtkun Jan |
61 | Gałązka Kamila | 162 | Mysiukiewicz Maria | 263 | Wolański Jan |
62 | Gałczyński Karol | 163 | Nalbach Barbara | 264 | Wysocki Adam |
63 | Garackiewicz Tadeusz | 164 | Namiotko Józef | 265 | Wysocki Mirosław |
64 | Gaworski Ireneusz | 165 | Narkiewicz Antoni | 266 | Zabrocka Halina |
65 | Gienieczko Jan | 166 | Naruszewicz Adam | 267 | Zajączkowski Jan |
66 | Gienieczko Sławomir | 167 | Naszkiewicz Józef | 268 | Zielińska Aneta |
67 | Gnap Marek | 168 | Nieścier Jan | 269 | Zieliński Paweł |
68 | Gołębiowski Stanisław | 169 | Norr Elżbieta | 270 | Zujko Lech |
69 | Górska Anna Dorota | 170 | Nowak Czesław | 271 | Żukowski Piotr |
70 | Górzyński Jarosław | 171 | Ochnik Jerzy | 272 | Żukowski Remigiusz |
71 | Grądzki Marek | 172 | Ohotski Daniel | 273 | Malesa Hanna |
72 | Grądzki Wiesław | 173 | Ostapkowicz Mariusz | 274 | Król-Wierzchowska Karolina |
73 | Grzybowska Elżbieta | 174 | Pajko Zenon | 275 | Gałązka Kamila |
74 | Haliasz Halina | 175 | Pakulski Grzegorz | 276 | Grądzki Marek |
75 | Hanczaryk Ryszard | 176 | Palanis Krystyna | 277 | Dyszkiewicz Marcin |
76 | Herbich - Sar Violetta | 177 | Palczewski Paweł | 278 | Wasilewski Robert |
77 | Herbszt Marian | 178 | Paluch Marek | 279 | Łukaszczuk Tadeusz |
78 | Ikaniewicz Irena | 179 | Peliszko Mirosław | 280 | Kochanowski Wojciech |
79 | Jabłońska Barbara | 180 | Pilecka Anna | 281 | Rudnicka Agata |
80 | Jabłoński Grzegorz | 181 | Pindur Mirosław | 282 | Mroczek Piotr |
81 | Jagiełło Roman | 182 | Piołunowicz Ewa | 283 | Kochanowski Wojciech |
82 | Jakubiak Wiesław | 183 | Piołunowicz Krzysztof | 284 | Miecielica Paweł |
83 | JakubiakRyszard | 184 | Piołunowicz Leonard | 285 | Kowalczyk Krzysztof |
84 | Jankowski Zygmunt | 185 | Piotrowski Zygmunt | 286 | Miecielica Grażyna |
85 | Janowski Krystian | 186 | Piskorski Jan | 287 | Szmigiel Grażyna |
86 | Joka Jerzy Kazimierz | 187 | Plato Grażyna | 288 | Dumka Jarosław |
87 | Jóźwiak Adam | 188 | Podhajski Ryszard | 289 | Gij Piotr |
88 | Kaczmar Aleksander | 189 | Pośrednik Paweł | 290 | Kępczyk Natalia |
89 | Kaczor Jan | 190 | Poznański Antoni | 291 | Gołębiowski Stanisław |
90 | Kalinowski Mirosław | 191 | Pryczka Ewa | 292 | Bruliński Adam |
91 | Kałabun Daniel | 192 | Pryczka Jerzy | 293 | Konopko Henryk |
92 | Kasprowicz Ewa | 193 | Gryko Wiktor | 294 | Lichocki Adam |
93 | Kijewski Tadeusz | 194 | PR-H "AGRO-STA"sp.zoo | 295 | Hinc Wiesława |
94 | Kiszło Czesław | 195 | Przyłucki Krzysztof | 296 | Nowak Aleksander |
95 | Klepacz Roman | 196 | Przystasz Jan | 297 | Królik Tadeusz |
96 | Kobeszko Jerzy | 197 | Pskowska Ewa | 297 | Niewiarowski Marek |
97 | Kobiela Dariusz | 198 | Pudłowski Kazimierz | 298 | Schutzman Emilia |
98 | Kobiela Marek | 199 | Puziewski Tomasz | 299 | Pałdyna Leszek |
99 | Kogut Ewa | 200 | Radziewicz Katarzyna | 300 | FOLWARK ŁĘKUK PRZYŁUCCY S.J. |
100 | Koleśnik Bronisław | 201 | Radziewicz Marian | 301 | Dereziński Mirosław |
101 | Komoń Bogdan Jan | 202 | Ramsz Halina | 302 | Stankiewicz Dariusz |
Wójt Gminy Wydminy(-) Monika Łępicka-Gij
Pobierz dane XML wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym udzielono pomocy publicznej w 2009 roku. Drukuj informację wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym udzielono pomocy publicznej w 2009 roku.
Rejestr zmian
Podmiot udostępniający informację: | Podmiot udostępniający informację: Urząd Gminy Wydminy |
||
---|---|---|---|
Osoba, która wytworzyła informację: | Osoba, która wytworzyla informację: Marzena Romanowska |
Data wytworzenia informacji: | Data wytworzenia informacji: 2010-05-25 |
Osoba, która odpowiada za treść: | Osoba, która odpowiada za treść: Marzena Romanowska |
Data wprowadzenia do BIP | Data wprowadzenia do BIP 2010-05-25 18:01:00 |
Wprowadził informację do BIP: | Wprowadził informację do BIP: |
Data udostępnienia informacji: | Data udostępnienia informacji: 2010-05-25 18:01:08 |
Osoba, która zmieniła informację: | Osoba, która zmieniła informację: |
Data ostatniej zmiany: | Data ostatniej zmiany: 2010-05-25 20:01:08 |
Artykuł był wyświetlony: | Artykuł był wyświetlony: 2377 raz(y) |