Rejestr zmian
Pobierz dane XMLDrukuj informacjęSzczegóły informacji
Tytuł nie wyświetlany dla informacji
Niniejszy dokument jest wersją archiwalną.
Informacja ogłoszona dnia 2009-02-25 10:01:12 przez Użytkownik wprowadzający dane archiwalne
HARMONOGRAM ODBIORU NIECZYSTOŚCI STAŁYCH
HARMONOGRAM ODBIORU NIECZYSTOŚCI STAŁYCH
Z POSESJI NA TERENIE GMINY WYDMINY
Z POSESJI NA TERENIE GMINY WYDMINY
STYCZEŃ 2009r.
Lp. | Data | Miejscowość/ulica |
1 | 02.01.2009 | Wydminy: Wspólnoty Mieszkaniowe, Spółdzielnie Mieszkaniowe |
2 | 05.01.2009 | |
3 | 06.01.2009 | |
4 | 07.01.2009 | Wydminy: ul. Składowa, Dworcowa, Grunwaldzka, Spadowa, Jeziorna, Kościelna, Źródlana, 40-lecia PRL, Kolejowa, Szkolna, Suwalska, Zaułek Suwalski. |
5 | 08.01.2009 | Siemionki, Malinka, Pamry, Talki, Okrągłe, Rostki, Biała Giżycka, Pańska Wola, Franciszkowo. |
6 | 09.01.2009 | Wydminy: Wspólnoty Mieszkaniowe, Spółdzielnie Mieszkaniowe |
7 | 12.01.2009 | |
8 | 13.01.2009 | Sucholaski, Grodkowo, Siedliska. |
9 | 14.01.2009 | Gawliki Wielkie, Grądzkie. |
10 | 15.01.2009 | Wydminy: ul. Kajki, Ełcka, Leśna, Klonowa, Smętna, Piaskowa, Osiedlowa, Słowackiego, Słowicza, Mickiewicza, Konopnickiej, Reymonta, Sienkiewicza, Prusa, Nowowiejskiego, Gizewiusza. |
11 | 16.01.2009 | Wydminy: Wspólnoty Mieszkaniowe, Spółdzielnie Mieszkaniowe |
12 | 19.01.2009 | |
13 | 20.01.2009 | Mazuchówka, Pietrasze, Czarnówka. |
14 | 21.01.2009 | Wydminy: ul. Składowa, Dworcowa, Grunwaldzka, Spadowa, Jeziorna, Kościelna, Źródlana, 40-lecia PRL, Kolejowa, Szkolna, Suwalska, Zaułek Suwalski. |
15 | 22.01.2009 | Radzie, Ranty, Hejbuty, Zelki, Berkowo. |
16 | 23.01.2009 | Wydminy: Wspólnoty Mieszkaniowe, Spółdzielnie Mieszkaniowe |
17 | 26.01.2009 | |
18 | 27.01.2009 | Szczybały Orł, Orłowo, Róg Orłowski, Łękuk Mały, Gajrowskie. |
19 | 28.01.2009 | Dudka, Szczepanki, Ernstowo, Gawliki Małe, Gębałki, Cybulki, Wężówka, Kolonia Wydminy. |
20 | 29.01.2009 | Wydminy: ul. Kajki, Ełcka, Leśna, Klonowa, Smętna, Piaskowa, Osiedlowa, Słowackiego, Słowicza, Mickiewicza, Konopnickiej, Reymonta, Sienkiewicza, Prusa, Nowowiejskiego, Gizewiusza. |
21 | 30.01.2009 | Wydminy: Wspólnoty Mieszkaniowe, Spółdzielnie Mieszkaniowe |
LUTY 2009r.
Lp. | Data | Miejscowość/ulica |
1 | 02.02.2009 | |
2 | 03.02.2009 | Siemionki, Malinka, Pamry, Talki, Okrągłe, Rostki, Biała Giżycka, Pańska Wola, Franciszkowo. |
3 | 04.02.2009 | Wydminy: ul. Składowa, Dworcowa, Grunwaldzka, Spadowa, Jeziorna, Kościelna, Źródlana, 40-lecia PRL, Kolejowa, Szkolna, Suwalska, Zaułek Suwalski. |
4 | 05.02.2009 | Sucholaski, Grodkowo, Siedliska. |
5 | 06.02.2009 | Wydminy: Wspólnoty Mieszkaniowe, Spółdzielnie Mieszkaniowe |
6 | 09.02.2009 | |
7 | 10.02.2009 | |
8 | 11.02.2009 | Gawliki Wielkie, Grądzkie. |
9 | 12.02.2009 | Wydminy: ul. Kajki, Ełcka, Leśna, Klonowa, Smętna, Piaskowa, Osiedlowa, Słowackiego, Słowicza, Mickiewicza, Konopnickiej, Reymonta, Sienkiewicza, Prusa, Nowowiejskiego, Gizewiusza. |
10 | 13.02.2009 | Wydminy: Wspólnoty Mieszkaniowe, Spółdzielnie Mieszkaniowe |
11 | 16.02.2009 | |
12 | 17.02.2009 | Mazuchówka, Pietrasze, Czarnówka. |
13 | 18.02.2009 | Wydminy: ul. Składowa, Dworcowa, Grunwaldzka, Spadowa, Jeziorna, Kościelna, Źródlana, 40-lecia PRL, Kolejowa, Szkolna, Suwalska, Zaułek Suwalski. |
14 | 19.02.2009 | Radzie, Ranty, Hejbuty, Zelki, Berkowo. |
15 | 20.02.2009 | Wydminy: Wspólnoty Mieszkaniowe, Spółdzielnie Mieszkaniowe |
16 | 23.02.2009 | |
17 | 24.02.2009 | Szczybały Orł, Orłowo, Róg Orłowski, Łękuk Mały, Gajrowskie. |
18 | 25.02.2009 | Dudka, Szczepanki, Ernstowo, Gawliki Małe, Gębałki, Cybulki, Wężówka, Kolonia Wydminy. |
19 | 26.02.2009 | Wydminy: ul. Kajki, Ełcka, Leśna, Klonowa, Smętna, Piaskowa, Osiedlowa, Słowackiego, Słowicza, Mickiewicza, Konopnickiej, Reymonta, Sienkiewicza, Prusa, Nowowiejskiego, Gizewiusza. |
20 | 27.02.2009 | Wydminy: Wspólnoty Mieszkaniowe, Spółdzielnie Mieszkaniowe |
MARZEC 2009r.
Lp. | Data | Miejscowość/ulica |
1 | 02.03.2009 | |
2 | 03.03.2009 | Siemionki, Malinka, Pamry, Talki, Okrągłe, Rostki, Biała Giżycka, Pańska Wola, Franciszkowo. |
3 | 04.03.2009 | Wydminy: ul. Składowa, Dworcowa, Grunwaldzka, Spadowa, Jeziorna, Kościelna, Źródlana, 40-lecia PRL, Kolejowa, Szkolna, Suwalska, Zaułek Suwalski. |
4 | 05.03.2009 | Sucholaski, Grodkowo, Siedliska. |
5 | 06.03.2009 | Wydminy: Wspólnoty Mieszkaniowe, Spółdzielnie Mieszkaniowe |
6 | 09.03.2009 | |
7 | 10.03.2009 | |
8 | 11.03.2009 | Gawliki Wielkie, Grądzkie. |
9 | 12.03.2009 | Wydminy: ul. Kajki, Ełcka, Leśna, Klonowa, Smętna, Piaskowa, Osiedlowa, Słowackiego, Słowicza, Mickiewicza, Konopnickiej, Reymonta, Sienkiewicza, Prusa, Nowowiejskiego, Gizewiusza. |
10 | 13.03.2009 | Wydminy: Wspólnoty Mieszkaniowe, Spółdzielnie Mieszkaniowe |
11 | 16.03.2009 | |
12 | 17.03.2009 | Mazuchówka, Pietrasze, Czarnówka. |
13 | 18.03.2009 | Wydminy: ul. Składowa, Dworcowa, Grunwaldzka, Spadowa, Jeziorna, Kościelna, Źródlana, 40-lecia PRL, Kolejowa, Szkolna, Suwalska, Zaułek Suwalski. |
14 | 19.03.2009 | Radzie, Ranty, Hejbuty, Zelki, Berkowo. |
15 | 20.03.2009 | Wydminy: Wspólnoty Mieszkaniowe, Spółdzielnie Mieszkaniowe |
16 | 23.03.2009 | |
17 | 24.03.2009 | |
18 | 25.03.2009 | Dudka, Szczepanki, Ernstowo, Gawliki Małe, Gębałki, Cybulki, Wężówka, Kolonia Wydminy. |
19 | 26.03.2009 | Wydminy: ul. Kajki, Ełcka, Leśna, Klonowa, Smętna, Piaskowa, Osiedlowa, Słowackiego, Słowicza, Mickiewicza, Konopnickiej, Reymonta, Sienkiewicza, Prusa, Nowowiejskiego, Gizewiusza. |
20 | 27.03.2009 | Wydminy: Wspólnoty Mieszkaniowe, Spółdzielnie Mieszkaniowe |
21 | 30.03.2009 | |
22 | 31.03.2009 | Szczybały Orł, Orłowo, Róg Orłowski, Łękuk Mały, Gajrowskie. |
KWIECIEŃ 2009r.
Lp. | Data | Miejscowość/ulica |
1 | 01.04.2009 | Wydminy: ul. Składowa, Dworcowa, Grunwaldzka, Spadowa, Jeziorna, Kościelna, Źródlana, 40-lecia PRL, Kolejowa, Szkolna, Suwalska, Zaułek Suwalski. |
2 | 02.04.2009 | |
3 | 03.04.2009 | Wydminy: Wspólnoty Mieszkaniowe, Spółdzielnie Mieszkaniowe |
4 | 06.04.2009 | |
5 | 07.04.2009 | Siemionki, Malinka, Pamry, Talki, Okrągłe, Rostki, Biała Giżycka, Pańska Wola, Franciszkowo. |
6 | 08.04.2009 | Sucholaski, Grodkowo, Siedliska. |
7 | 09.04.2009 | Wydminy: ul. Kajki, Ełcka, Leśna, Klonowa, Smętna, Piaskowa, Osiedlowa, Słowackiego, Słowicza, Mickiewicza, Konopnickiej, Reymonta, Sienkiewicza, Prusa, Nowowiejskiego, Gizewiusza. |
8 | 10.04.2009 | Wydminy: Wspólnoty Mieszkaniowe, Spółdzielnie Mieszkaniowe |
9 | 14.04.2009 | |
10 | 15.04.2009 | Wydminy: ul. Składowa, Dworcowa, Grunwaldzka, Spadowa, Jeziorna, Kościelna, Źródlana, 40-lecia PRL, Kolejowa, Szkolna, Suwalska, Zaułek Suwalski. |
11 | 16.04.2009 | Gawliki Wielkie, Grądzkie. |
12 | 17.04.2009 | Wydminy: Wspólnoty Mieszkaniowe, Spółdzielnie Mieszkaniowe |
13 | 20.04.2009 | |
14 | 21.04.2009 | Mazuchówka, Pietrasze, Czarnówka. |
15 | 22.04.2009 | Radzie, Ranty, Hejbuty, Zelki, Berkowo. |
16 | 23.04.2009 | Wydminy: ul. Kajki, Ełcka, Leśna, Klonowa, Smętna, Piaskowa, Osiedlowa, Słowackiego, Słowicza, Mickiewicza, Konopnickiej, Reymonta, Sienkiewicza, Prusa, Nowowiejskiego, Gizewiusza. |
17 | 24.04.2009 | Wydminy: Wspólnoty Mieszkaniowe, Spółdzielnie Mieszkaniowe |
18 | 27.04.2009 | |
19 | 28.04.2009 | Szczybały Orł, Orłowo, Róg Orłowski, Łękuk Mały, Gajrowskie. |
20 | 29.04.2009 | Dudka, Szczepanki, Ernstowo, Gawliki Małe, Gębałki, Cybulki, Wężówka, Kolonia Wydminy. |
21 | 30.04.2009 | Wydminy: Wspólnoty Mieszkaniowe, Spółdzielnie Mieszkaniowe |
MAJ 2009r.
Lp. | Data | Miejscowość/ulica |
1 | 04.05.2009 | |
2 | 05.05.2009 | Siemionki, Malinka, Pamry, Talki, Okrągłe, Rostki, Biała Giżycka, Pańska Wola, Franciszkowo. |
3 | 06.05.2009 | Wydminy: ul. Składowa, Dworcowa, Grunwaldzka, Spadowa, Jeziorna, Kościelna, Źródlana, 40-lecia PRL, Kolejowa, Szkolna, Suwalska, Zaułek Suwalski. |
4 | 07.05.2009 | Sucholaski, Grodkowo, Siedliska. |
5 | 08.05.2009 | Wydminy: Wspólnoty Mieszkaniowe, Spółdzielnie Mieszkaniowe |
6 | 11.05.2009 | |
7 | 12.05.2009 | |
8 | 13.05.2009 | Gawliki Wielkie, Grądzkie. |
9 | 14.05.2009 | Wydminy: ul. Kajki, Ełcka, Leśna, Klonowa, Smętna, Piaskowa, Osiedlowa, Słowackiego, Słowicza, Mickiewicza, Konopnickiej, Reymonta, Sienkiewicza, Prusa, Nowowiejskiego, Gizewiusza. |
10 | 15.05.2009 | Wydminy: Wspólnoty Mieszkaniowe, Spółdzielnie Mieszkaniowe |
11 | 18.05.2009 | |
12 | 19.05.2009 | Mazuchówka, Pietrasze, Czarnówka. |
13 | 20.05.2009 | Wydminy: ul. Składowa, Dworcowa, Grunwaldzka, Spadowa, Jeziorna, Kościelna, Źródlana, 40-lecia PRL, Kolejowa, Szkolna, Suwalska, Zaułek Suwalski. |
14 | 21.05.2009 | Radzie, Ranty, Hejbuty, Zelki, Berkowo. |
15 | 22.05.2009 | Wydminy: Wspólnoty Mieszkaniowe, Spółdzielnie Mieszkaniowe |
16 | 25.05.2009 | |
17 | 26.05.2009 | Szczybały Orł., Orłowo, Róg Orłowski, Łękuk Mały, Gajrowskie. |
18 | 27.05.2009 | Dudka, Szczepanki, Ernstowo, Gawliki Małe, Gębałki, Cybulki, Wężówka, Kolonia Wydminy. |
19 | 28.05.2009 | Wydminy: ul. Kajki, Ełcka, Leśna, Klonowa, Smętna, Piaskowa, Osiedlowa, Słowackiego, Słowicza, Mickiewicza, Konopnickiej, Reymonta, Sienkiewicza, Prusa, Nowowiejskiego, Gizewiusza. |
20 | 29.05.2009 | Wydminy: Wspólnoty Mieszkaniowe, Spółdzielnie Mieszkaniowe |
CZERWIEC 2009r.
Lp. | Data | Miejscowość/ulica |
1 | 01.06.2009 | |
2 | 02.06.2009 | Siemionki, Malinka, Pamry, Talki, Okrągłe, Rostki, Biała Giżycka, Pańska Wola, Franciszkowo. |
3 | 03.06.2009 | Wydminy: ul. Składowa, Dworcowa, Grunwaldzka, Spadowa, Jeziorna, Kościelna, Źródlana, 40-lecia PRL, Kolejowa, Szkolna, Suwalska, Zaułek Suwalski. |
4 | 04.06.2009 | Sucholaski, Grodkowo, Siedliska. |
5 | 05.06.2009 | Wydminy: Wspólnoty Mieszkaniowe, Spółdzielnie Mieszkaniowe |
6 | 08.06.2009 | |
7 | 09.06.2009 | Gawliki Wielkie, Grądzkie. |
8 | 10.06.2009 | Wydminy: ul. Kajki, Ełcka, Leśna, Klonowa, Smętna, Piaskowa, Osiedlowa, Słowackiego, Słowicza, Mickiewicza, Konopnickiej, Reymonta, Sienkiewicza, Prusa, Nowowiejskiego, Gizewiusza. |
9 | 11.06.2009 | |
10 | 12.06.2009 | Wydminy: Wspólnoty Mieszkaniowe, Spółdzielnie Mieszkaniowe |
11 | 15.06.2009 | |
12 | 16.06.2009 | Mazuchówka, Pietrasze, Czarnówka. |
13 | 17.06.2009 | Wydminy: ul. Składowa, Dworcowa, Grunwaldzka, Spadowa, Jeziorna, Kościelna, Źródlana, 40-lecia PRL, Kolejowa, Szkolna, Suwalska, Zaułek Suwalski. |
14 | 18.06.2009 | Radzie, Ranty, Hejbuty, Zelki, Berkowo. |
15 | 19.06.2009 | Wydminy: Wspólnoty Mieszkaniowe, Spółdzielnie Mieszkaniowe |
16 | 22.06.2009 | |
17 | 23.06.2009 | |
18 | 24.06.2009 | Dudka, Szczepanki, Ernstowo, Gawliki Małe, Gębałki, Cybulki, Wężówka, Kolonia Wydminy. |
19 | 25.06.2009 | Wydminy: ul. Kajki, Ełcka, Leśna, Klonowa, Smętna, Piaskowa, Osiedlowa, Słowackiego, Słowicza, Mickiewicza, Konopnickiej, Reymonta, Sienkiewicza, Prusa, Nowowiejskiego, Gizewiusza. |
20 | 26.06.2009 | Wydminy: Wspólnoty Mieszkaniowe, Spółdzielnie Mieszkaniowe |
29.06.2009 | ||
21 | 30.06.2009 | Szczybały Orł., Orłowo, Róg Orłowski, Łękuk Mały, Gajrowskie. |
LIPIEC 2009r.
Lp. | Data | Miejscowość/ulica |
1 | 01.07.2009 | Wydminy: ul. Składowa, Dworcowa, Grunwaldzka, Spadowa, Jeziorna, Kościelna, Źródlana, 40-lecia PRL, Kolejowa, Szkolna, Suwalska, Zaułek Suwalski. |
2 | 02.07.2009 | |
3 | 03.07.2009 | Wydminy: Wspólnoty Mieszkaniowe, Spółdzielnie Mieszkaniowe |
4 | 06.07.2009 | |
5 | 07.07.2009 | Siemionki, Malinka, Pamry, Talki, Okrągłe, Rostki, Biała Giżycka, Pańska Wola, Franciszkowo. |
6 | 08.07.2009 | Sucholaski, Grodkowo, Siedliska. |
7 | 09.07.2009 | Wydminy: ul. Kajki, Ełcka, Leśna, Klonowa, Smętna, Piaskowa, Osiedlowa, Słowackiego, Słowicza, Mickiewicza, Konopnickiej, Reymonta, Sienkiewicza, Prusa, Nowowiejskiego, Gizewiusza. |
8 | 10.07.2009 | Wydminy: Wspólnoty Mieszkaniowe, Spółdzielnie Mieszkaniowe |
9 | 13.07.2009 | |
10 | 14.07.2009 | Gawliki Wielkie, Grądzkie. |
11 | 15.07.2009 | Wydminy: ul. Składowa, Dworcowa, Grunwaldzka, Spadowa, Jeziorna, Kościelna, Źródlana, 40-lecia PRL, Kolejowa, Szkolna, Suwalska, Zaułek Suwalski. |
12 | 16.07.2009 | |
13 | 17.07.2009 | Wydminy: Wspólnoty Mieszkaniowe, Spółdzielnie Mieszkaniowe |
14 | 20.07.2009 | |
15 | 21.07.2009 | Mazuchówka, Pietrasze, Czarnówka. |
16 | 22.07.2009 | Radzie, Ranty, Hejbuty, Zelki, Berkowo. |
17 | 23.07.2009 | Wydminy: ul. Kajki, Ełcka, Leśna, Klonowa, Smętna, Piaskowa, Osiedlowa, Słowackiego, Słowicza, Mickiewicza, Konopnickiej, Reymonta, Sienkiewicza, Prusa, Nowowiejskiego, Gizewiusza. |
18 | 24.07.2009 | Wydminy: Wspólnoty Mieszkaniowe, Spółdzielnie Mieszkaniowe |
19 | 27.07.2009 | |
20 | 28.07.2009 | Szczybały Orł., Orłowo, Róg Orłowski, Łękuk Mały, Gajrowskie. |
21 | 29.07.2009 | Dudka, Szczepanki, Ernstowo, Gawliki Małe, Gębałki, Cybulki, Wężówka, Kolonia Wydminy. |
22 | 30.07.2009 | |
23 | 31.07.2009 | Wydminy: Wspólnoty Mieszkaniowe, Spółdzielnie Mieszkaniowe |
SIERPIEŃ 2009r.
Lp. | Data | Miejscowość/ulica |
1 | 03.08.2009 | |
2 | 04.08.2009 | Siemionki, Malinka, Pamry, Talki, Okrągłe, Rostki, Biała Giżycka, Pańska Wola, Franciszkowo. |
3 | 05.08.2009 | Wydminy: ul. Składowa, Dworcowa, Grunwaldzka, Spadowa, Jeziorna, Kościelna, Źródlana, 40-lecia PRL, Kolejowa, Szkolna, Suwalska, Zaułek Suwalski. |
4 | 06.08.2009 | Sucholaski, Grodkowo, Siedliska. |
5 | 07.08.2009 | Wydminy: Wspólnoty Mieszkaniowe, Spółdzielnie Mieszkaniowe |
6 | 10.08.2009 | |
7 | 11.08.2009 | |
8 | 12.08.2009 | Gawliki Wielkie, Grądzkie. |
9 | 13.08.2009 | Wydminy: ul. Kajki, Ełcka, Leśna, Klonowa, Smętna, Piaskowa, Osiedlowa, Słowackiego, Słowicza, Mickiewicza, Konopnickiej, Reymonta, Sienkiewicza, Prusa, Nowowiejskiego, Gizewiusza. |
10 | 14.08.2009 | Wydminy: Wspólnoty Mieszkaniowe, Spółdzielnie Mieszkaniowe |
11 | 17.08.2009 | |
12 | 18.08.2009 | Wydminy: ul. Składowa, Dworcowa, Grunwaldzka, Spadowa, Jeziorna, Kościelna, Źródlana, 40-lecia PRL, Kolejowa, Szkolna, Suwalska, Zaułek Suwalski. |
13 | 19.08.2009 | Mazuchówka, Pietrasze, Czarnówka. |
14 | 20.08.2009 | Radzie, Ranty, Hejbuty, Zelki, Berkowo. |
15 | 21.08.2009 | Wydminy: Wspólnoty Mieszkaniowe, Spółdzielnie Mieszkaniowe |
16 | 24.08.2009 | |
17 | 25.08.2009 | Szczybały Orł., Orłowo, Róg Orłowski, Łękuk Mały, Gajrowskie. |
18 | 26.08.2009 | Dudka, Szczepanki, Ernstowo, Gawliki Małe, Gębałki, Cybulki, Wężówka, Kolonia Wydminy. |
19 | 27.08.2009 | Wydminy: ul. Kajki, Ełcka, Leśna, Klonowa, Smętna, Piaskowa, Osiedlowa, Słowackiego, Słowicza, Mickiewicza, Konopnickiej, Reymonta, Sienkiewicza, Prusa, Nowowiejskiego, Gizewiusza. |
20 | 28.08.2009 | Wydminy: Wspólnoty Mieszkaniowe, Spółdzielnie Mieszkaniowe |
21 | 31.08.2009 |
WRZESIEŃ 2009r.
Lp. | Data | Miejscowość/ulica |
1 | 01.09.2009 | Siemionki, Malinka, Pamry, Talki, Okrągłe, Rostki, Biała Giżycka, Pańska Wola, Franciszkowo. |
2 | 02.09.2009 | Wydminy: ul. Składowa, Dworcowa, Grunwaldzka, Spadowa, Jeziorna, Kościelna, Źródlana, 40-lecia PRL, Kolejowa, Szkolna, Suwalska, Zaułek Suwalski. |
3 | 03.09.2009 | Sucholaski, Grodkowo, Siedliska. |
4 | 04.09.2009 | Wydminy: Wspólnoty Mieszkaniowe, Spółdzielnie Mieszkaniowe |
5 | 07.09.2009 | |
6 | 08.09.2009 | |
7 | 09.09.2009 | Gawliki Wielkie, Grądzkie. |
8 | 10.09.2009 | Wydminy: ul. Kajki, Ełcka, Leśna, Klonowa, Smętna, Piaskowa, Osiedlowa, Słowackiego, Słowicza, Mickiewicza, Konopnickiej, Reymonta, Sienkiewicza, Prusa, Nowowiejskiego, Gizewiusza. |
9 | 11.09.2009 | Wydminy: Wspólnoty Mieszkaniowe, Spółdzielnie Mieszkaniowe |
10 | 14.09.2009 | |
11 | 15.09.2009 | Mazuchówka, Pietrasze, Czarnówka. |
12 | 16.09.2009 | Wydminy: ul. Składowa, Dworcowa, Grunwaldzka, Spadowa, Jeziorna, Kościelna, Źródlana, 40-lecia PRL, Kolejowa, Szkolna, Suwalska, Zaułek Suwalski. |
13 | 17.09.2009 | |
14 | 18.09.2009 | Wydminy: Wspólnoty Mieszkaniowe, Spółdzielnie Mieszkaniowe |
15 | 21.09.2009 | |
16 | 22.09.2009 | |
17 | 23.09.2009 | Radzie, Ranty, Hejbuty, Zelki, Berkowo. |
18 | 24.09.2009 | Wydminy: ul. Kajki, Ełcka, Leśna, Klonowa, Smętna, Piaskowa, Osiedlowa, Słowackiego, Słowicza, Mickiewicza, Konopnickiej, Reymonta, Sienkiewicza, Prusa, Nowowiejskiego, Gizewiusza. |
19 | 25.09.2009 | Wydminy: Wspólnoty Mieszkaniowe, Spółdzielnie Mieszkaniowe |
20 | 28.09.2009 | |
21 | 29.09.2009 | Szczybały Orł., Orłowo, Róg Orłowski, Łękuk Mały, Gajrowskie. |
22 | 30.09.2009 | Dudka, Szczepanki, Ernstowo, Gawliki Małe, Gębałki, Cybulki, Wężówka, Kolonia Wydminy. |
PAŹDZIERNIK 2009r.
Lp. | Data | Miejscowość/ulica |
1 | 01.10.2009 | |
2 | 02.10.2009 | Wydminy: Wspólnoty Mieszkaniowe, Spółdzielnie Mieszkaniowe |
3 | 05.10.2009 | |
4 | 06.10.2009 | Siemionki, Malinka, Pamry, Talki, Okrągłe, Rostki, Biała Giżycka, Pańska Wola, Franciszkowo. |
5 | 07.10.2009 | Wydminy: ul. Składowa, Dworcowa, Grunwaldzka, Spadowa, Jeziorna, Kościelna, Źródlana, 40-lecia PRL, Kolejowa, Szkolna, Suwalska, Zaułek Suwalski |
6 | 08.10.2009 | Sucholaski, Grodkowo, Siedliska. |
7 | 09.10.2009 | Wydminy: Wspólnoty Mieszkaniowe, Spółdzielnie Mieszkaniowe |
8 | 12.10.2009 | |
9 | 13.10.2009 | |
10 | 14.10.2009 | Gawliki Wielkie, Grądzkie. |
11 | 15.10.2009 | Wydminy: ul. Kajki, Ełcka, Leśna, Klonowa, Smętna, Piaskowa, Osiedlowa, Słowackiego, Słowicza, Mickiewicza, Konopnickiej, Reymonta, Sienkiewicza, Prusa, Nowowiejskiego, Gizewiusza. |
12 | 16.10.2009 | Wydminy: Wspólnoty Mieszkaniowe, Spółdzielnie Mieszkaniowe |
13 | 19.10.2009 | |
14 | 20.10.2009 | Mazuchówka, Pietrasze, Czarnówka. |
15 | 21.10.2009 | Wydminy: ul. Składowa, Dworcowa, Grunwaldzka, Spadowa, Jeziorna, Kościelna, Źródlana, 40-lecia PRL, Kolejowa, Szkolna, Suwalska, Zaułek Suwalski. |
16 | 22.10.2009 | Radzie, Ranty, Hejbuty, Zelki, Berkowo. |
17 | 23.10.2009 | Wydminy: Wspólnoty Mieszkaniowe, Spółdzielnie Mieszkaniowe |
18 | 26.10.2009 | |
19 | 27.10.2009 | Szczybały Orł., Orłowo, Róg Orłowski, Łękuk Mały, Gajrowskie. |
20 | 28.10.2009 | Dudka, Szczepanki, Ernstowo, Gawliki Małe, Gębałki, Cybulki, Wężówka, Kolonia Wydminy. |
21 | 29.10.2009 | Wydminy: ul. Kajki, Ełcka, Leśna, Klonowa, Smętna, Piaskowa, Osiedlowa, Słowackiego, Słowicza, Mickiewicza, Konopnickiej, Reymonta, Sienkiewicza, Prusa, Nowowiejskiego, Gizewiusza. |
22 | 30.10.2009 | Wydminy: Wspólnoty Mieszkaniowe, Spółdzielnie Mieszkaniowe |
LISTOPAD 2009r.
Lp. | Data | Miejscowość/ulica |
1 | 02.11.2009 | |
2 | 03.11.2009 | Wydminy: ul. Składowa, Dworcowa, Grunwaldzka, Spadowa, Jeziorna, Kościelna, Źródlana, 40-lecia PRL, Kolejowa, Szkolna, Suwalska, Zaułek Suwalski. |
3 | 04.11.2009 | Siemionki, Malinka, Pamry, Talki, Okrągłe, Rostki, Biała Giżycka, Pańska Wola, Franciszkowo. |
4 | 05.11.2009 | Sucholaski, Grodkowo, Siedliska. |
5 | 06.11.2009 | Wydminy: Wspólnoty Mieszkaniowe, Spółdzielnie Mieszkaniowe |
6 | 09.11.2009 | |
7 | 10.11.2009 | Gawliki Wielkie, Grądzkie. |
8 | 11.11.2009 | |
9 | 12.11.2009 | Wydminy: ul. Kajki, Ełcka, Leśna, Klonowa, Smętna, Piaskowa, Osiedlowa, Słowackiego, Słowicza, Mickiewicza, Konopnickiej, Reymonta, Sienkiewicza, Prusa, Nowowiejskiego, Gizewiusza. |
10 | 13.11.2009 | Wydminy: Wspólnoty Mieszkaniowe, Spółdzielnie Mieszkaniowe |
11 | 16.11.2009 | |
12 | 17.11.2009 | Mazuchówka, Pietrasze, Czarnówka. |
13 | 18.11.2009 | Wydminy: ul. Składowa, Dworcowa, Grunwaldzka, Spadowa, Jeziorna, Kościelna, Źródlana, 40-lecia PRL, Kolejowa, Szkolna, Suwalska, Zaułek Suwalski. |
14 | 19.11.2009 | Radzie, Ranty, Hejbuty, Zelki, Berkowo. |
15 | 20.11.2009 | Wydminy: Wspólnoty Mieszkaniowe, Spółdzielnie Mieszkaniowe |
16 | 23.11.2009 | |
17 | 24.11.2009 | Szczybały Orł., Orłowo, Róg Orłowski, Łękuk Mały, Gajrowskie. |
18 | 25.11.2009 | Dudka, Szczepanki, Ernstowo, Gawliki Małe, Gębałki, Cybulki, Wężówka, Kolonia Wydminy. |
19 | 26.11.2009 | Wydminy: ul. Kajki, Ełcka, Leśna, Klonowa, Smętna, Piaskowa, Osiedlowa, Słowackiego, Słowicza, Mickiewicza, Konopnickiej, Reymonta, Sienkiewicza, Prusa, Nowowiejskiego, Gizewiusza. |
20 | 27.11.2009 | Wydminy: Wspólnoty Mieszkaniowe, Spółdzielnie Mieszkaniowe |
21 | 30.11.2009 |
GRUDZIEŃ 2009r.
Lp. | Data | Miejscowość/ulica |
1 | 01.12.2009 | Siemionki, Malinka, Pamry, Talki, Okrągłe, Rostki, Biała Giżycka, Pańska Wola, Franciszkowo. |
2 | 02.12.2009 | Wydminy: ul. Składowa, Dworcowa, Grunwaldzka, Spadowa, Jeziorna, Kościelna, Źródlana, 40-lecia PRL, Kolejowa, Szkolna, Suwalska, Zaułek Suwalski |
3 | 03.12.2009 | Sucholaski, Grodkowo, Siedliska. |
4 | 04.12.2009 | Wydminy: Wspólnoty Mieszkaniowe, Spółdzielnie Mieszkaniowe |
5 | 07.12.2009 | |
6 | 08.12.2009 | |
7 | 09.12.2009 | Gawliki Wielkie, Grądzkie. |
8 | 10.12.2009 | Wydminy: ul. Kajki, Ełcka, Leśna, Klonowa, Smętna, Piaskowa, Osiedlowa, Słowackiego, Słowicza, Mickiewicza, Konopnickiej, Reymonta, Sienkiewicza, Prusa, Nowowiejskiego, Gizewiusza. |
9 | 11.12.2009 | Wydminy: Wspólnoty Mieszkaniowe, Spółdzielnie Mieszkaniowe |
10 | 14.12.2009 | |
11 | 15.12.2009 | Mazuchówka, Pietrasze, Czarnówka. |
12 | 16.12.2009 | Wydminy: ul. Składowa, Dworcowa, Grunwaldzka, Spadowa, Jeziorna, Kościelna, Źródlana, 40-lecia PRL, Kolejowa, Szkolna, Suwalska, Zaułek Suwalski. |
13 | 17.12.2009 | Radzie, Ranty, Hejbuty, Zelki, Berkowo. |
14 | 18.12.2009 | Wydminy: Wspól |