Rejestr zmian
Pobierz dane XMLDrukuj informacjęSzczegóły informacji
Tytuł nie wyświetlany dla informacji
Niniejszy dokument jest wersją archiwalną.
Informacja ogłoszona dnia 2014-05-05 15:14:49 przez Użytkownik wprowadzający dane archiwalne
Akapit nr - brak tytułu
Zarządzenie Nr 36/2014
Wójta Gminy Wydminy
z dnia 05 maja 2014 roku
w sprawie powołania składów Obwodowych Komisji Wyborczych w Gminie Wydminy do przeprowadzenia wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 25 maja 2014 roku
Wójta Gminy Wydminy
z dnia 05 maja 2014 roku
w sprawie powołania składów Obwodowych Komisji Wyborczych w Gminie Wydminy do przeprowadzenia wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 25 maja 2014 roku
Na podstawie art. 182 § 1 pkt 1 i § 2 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 roku – Kodeks wyborczy (Dz. U. Nr 21, poz. 112 ze zm.) w związku z § 10 uchwały Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 11 kwietnia 2011 r. w sprawie powoływania obwodowych komisji wyborczych w obwodach głosowania utworzonych w kraju, w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz do Parlamentu Europejskiego w Rzeczypospolitej Polskiej (M. P. z 2011r. Nr 30, poz. 345), zarządzam, co następuje:
§ 1
Powołuję się Obwodowe Komisje Wyborcze w Gminie Wydminy do przeprowadzenia wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego w składach osobowych określonych załącznikiem nr 1 do niniejszego zarządzenia.
§ 2
Wykonanie zarządzenia powierzam pełnomocnikowi do spraw wyborów – urzędnikowi wyborczemu.
§ 3
Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.
Wójt Gminy Wydminy
/-/ mgr inż. Radosław Król
/-/ mgr inż. Radosław Król
Załącznik nr 1
do Zarządzenia Nr 36/2014
Wójta Gminy Wydminy
z dnia 05 maja2014 roku
do Zarządzenia Nr 36/2014
Wójta Gminy Wydminy
z dnia 05 maja2014 roku
Obwodowa Komisji Wyborcza Nr 1 w Gawlikach Wielkich
- Oksana Kaczmar
- Grażyna Plato
- Martyna Piątek
- Marta Waluś
- Edward Mila
- Anna Pałdyna
- Barbara Beata Nalbach
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Orłowie
- Irena Rusiecka
- Renata Bogumiła Bakun
- Jolanta Helena Herbich
- Paweł Grądzki
- Teresa Mila
- Leszek Pałdyna
- Jakub Maciej Stanisławski
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Talkach
- Halina Maria Husiatyńska
- Grażyna Kasprowicz
- Radosław Podbielski
- Marek Antoni Hamanowicz
- Anna Romanowska
- Marek Sawicki
- Mirosława Romatowska
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Wydminach
- Ryszard Lenkiewicz
- Przemysław Plato
- Paulina Grześkowicz
- Anna Iwona Kajrys
- Izabela Terteń
- Danuta Jakimowicz
- Justyna Ordowska
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 w Wydminach
- Tamara Sosnowska
- Maria Pawłowska
- Wiesław Mieczysław Grześkowicz
- Olga Gajda – Michałuszko
- Paulina Plato
- Emilia Barbara Chojnowska
- Barbara Czeberkus
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 w Zelkach
- Ewa Thomas
- Karolina Czarnecka
- Jan Samiło
- Łukasz Kamil Koleśnik
- Kamil Karol Giełażys
- Barbara Grochowska
- Joanna Moszczyńska
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7 w Siedliskach
- Kamil Purłan
- Maria Bochenko
- Ewa Włodkowska
- Justyna Ewa Kajrys
- Ewa Konopka
- Mirosław Caryk
- Katarzyna Kujawa
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8 w Wydminach
- Elżbieta Szpak
- Kadej Zofia
- Katarzyna Barbara Michalak
- Bożena Hamanowicz
- Marzena Bernarda Romanowska
- Genowefa Janina Chudzik
- Lucyna Onoszko